Misja Sauna poradnika

Sauna poradnik ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia poprzez szeroko pojęte saunowanie. Niestety sporo ludzi się zraża do sauny z powodu niekompetencji obsługi, braku wiedzy samych saunujących oraz specyficznych dla naszego kraju uwarunkowań kulturowych. Sauna poradnik uczy poprawnego sposobu saunowania. Uzasadnia też swoje tezy. Skomplikowane procesy fizjologiczne stara się uprościć do maksimum tak, aby były zrozumiałe dla każdego zainteresowanego.  Kiedy czytelnik zrozumie czemu na przykład nie powinien wchodzić do sauny fińskiej w kostiumie kąpielowym, łatwiej mu będzie się dostosować. To z kolei poprawi jego komfort i fizyczny i psychiczny podczas zażywania kąpieli saunowych. Artykuły są też pisane tak, aby czytelnik bez trudu zapamiętał najważniejsze kwestie danego zagadnienia.
Wszystkie artykuły w tym poradniku można komentować. W komentarzach można też zadawać pytania i prośby o wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii.  Równie dobrze można skorzystać z adresów mailowych i tą drogą zadać pytanie. Spis artykułów znajduje się w menu po prawej stronie.
Wszystkie artykuły są pisane przez autora Sauna poradnika na podstawie własnych doświadczeń, literatury fachowej i naukowej oraz informacji w sieci.
Poradnik saunowy cały czas się rozwija i z czasem artykułów będzie przybywać. Zapraszam do regularnego zaglądania tutaj.
Pod każdym artykułem znajduje się facebookowy i google`owy przycisk „lubiący” dany artykuł.

Od niedawna Sauna Poradnik ma fan page`a na Facebooku. Będą tam linki do tutejszych artykułów oraz mniej sztywne merytorycznie newsy. Fan page jest dostępny pod adresem: http://www.facebook.com/SaunaPoradnik

Życzę miłej lektury i udanego saunowania.

Zbigniew X-76 Włóka

———————————————————————————————————————————————–

Jeśli masz swoją stronę, a Sauna Poradnik Ci się podoba będzie mi miło jeśli wstawisz na swojej stronie link lub logo tego serwisu :

Sauna Poradnik