MMPS Czeladź 2015 Kwalifikacje indywidualne dzień pierwszy

X_76 IKS

X_76 IKS

Rysiek Rak

Rysiek Rak

 

DSC_0099

Marek, Mistrz audio 😉

Marek instaluje się z audio, Rysiek Rak przygotowuje się do robienia swoich jak zawsze genialnych zdjęć no i ja, czyli  Iks zaczynam pisać dla Was relację.

Pierwsze pokazy już o 17:00 😉

Lista z dzisiejszymi zawodnikami dostępna tu: LISTA na Środę

Jako pierwsza wystąpiła Ania Kluczyńska z Sommer Residence w seansie pod tyułem Kitab Alf Layla Wa-Layla . Zaprezentowała księżniczkę, której ukochany wyjechał na wojnę a ją rodzice chcieli wydać za mąż za kogoś kogo jak się domyślacie ona nie chciała 😉 A skoro nie chciała to….. uciekła.
Fajna muzyka, dynamiczny i fajnie zsynchronizowany z muzyką pokaz.

ania

Ania Kluczyńska Foto: Ryszard Rak

 

Ania Kluczyńska Foto: Mariusz Górski

Ania Kluczyńska Foto: Mariusz Górski

I jesteśmy po występie Piotra Biedrzyckiego  z Aquadromu. W swoim seansie „Zew Wolności” przedstawił 3 historyczne etapy dochodzenia Polski do wolności. Wyrobił 300% normy i rodał kartki żywnościowe. Bardzo fajna muzyka zmiksowana chyba specjalnie na potrzeby pokazu.

Piotr Biedrzycki

Piotr Biedrzycki

 

Następny show to Marta Korzec z Term Rzymskich w seansie Gaja. Gaja dbała, żeby widzowie w saunie dobrze się bawili. No i warto było zobaczyć zmodyfikowany wachlarz 😉

Marta Korzec

Marta Korzec

Marta Korzec Foto: Mariusz Górski

Marta Korzec Foto: Mariusz Górski

Teraz przenosimy się do starożytnego Egiptu. A przenosi nas tam Zbigniew Jończyk z Aqua Fitclub seansem „Władca Egiptu” W jego show poznaliśmy faraona, zbudowaliśmy piramidy i odprowadziliśmy go w ostatnią drogę ku wieczności. Jego „skrzydła” wymiatają!

Zbyszek Jonczyk

Zbyszek Jonczyk Foto: Mariusz Górski

 

Kolejny show to Memoirs of a geisha, który wykonała Mirela Kazuś-Barańska ze Starego Hangaru. Dobry, gorący show o zapachu zielonej herbaty! Wachlarze i opowieść o losach geishy ilustrowana świetną muzyką.

Mirela Kazuś-Barańska

Mirela Kazuś-Barańska

 

Łukasz Stajno z Term Krakowskich wcielił się w rolę BLADE`a i uratował saunowiczów przed wampirami. Bezbłędnie wytropił wampiry w saunie i zabijał je wykorzystując kołki, ręczniki, kuszę oraz własny skórzany płaszcz 😉

Łukasz Stajno

Łukasz Stajno

Pamiętacie nadwornego fotografa…. no tego zielonego skrzata z drugiego zdjęcia na tej stronie? 😉
Tym razem Rysiek Rak reprezentujący Hotel Kotarz zaprezentuje nam show o tytule FIGHT FOR BIRCH

Rysiek przybył do nas z przyszłości, żeby uratować….. brzozy, których w przyszłości nie będzie! Twardo walczył, używał genialnych zapachów, specjalnie spreparowanymi witkami zafundował nam tropikalny deszcz. Generalnie CZAD!

Rysiek Rak

Rysiek Rak

 

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.