Mistrzostwa Polski Saunamistrzów LIFEAGE Chorzów 2014

smTak, tak. Dobrze widzicie. Mistrzostwa Polski Saunamistrzów na licencji Sauna WM (pamiętajmy, że fantastyczne mistrzostwa w Termach Rzymskich w Czeladzi były na licencji Aufguss WM) odbędą się nie we Wrocławiu, ale w Chorzowie. Wrocławski Park Wodny, ponoć nie informując nikogo wcześniej wstawił sobie na www takie info:

Wrocław Sauna Festival zamiast Mistrzostw Polski Saunamistrzów

Z powodu znikomego zainteresowania klientów i sponsorów, Zarząd Wrocławskiego Parku Wodnego S.A. podjął decyzję o wycofaniu się z udziału we współorganizacji Mistrzostw Polski Saunamistrzów, zaplanowanych w terminie 18-21 września 2014.
Wszystkich wielbicieli saunowania oraz stałych klientów Saunarium Aquaparku Wrocław przepraszamy i jednocześnie informujemy, że już w dniach 22-23 listopada 2014 będziemy mieli przyjemność zaprosić Was do udziału we Wrocław Sauna Festival.
Osoby które nabyły już bilety uprzejmie prosimy o kontakt tel.: (71) 77 11 511 lub email: informacja@aquapark.wroc.pl). Prócz zwrotu poniesionych wydatków czeka na Państwa zaproszenie do Saunarium.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzania nas nie tylko podczas wydarzeń specjalnych.

Szczegóły oferty dostępne na www.aquapark.wroc.pl

Tutaj link bezpośredni: KLIKNIJ

Jeśli faktycznie ot tak „pyknęli” sobie to info na stronie bez uprzedzenia organizatorów, sponsorów i zawodników to dla mnie to skandal. Dno i trzy metry mułu.

Na szczęście organizatorzy oraz główny sponsor Megiw ogarnęli sytuację i mistrzostwa odbędą się w nowym ośrodku LIFEAGE w Chorzowie. Impreza odbędzie się z tygodniowym poślizgiem w dniach 25-28 września 2014, co dla ludzi takich jak ja, mających napięty plan miesiąca to nie lada wyzwanie. Ale dosyć biadolenia. Idę coś zrobić ze swoim grafikiem.
Pozostaje powiedzieć…. Do zobaczenia w Chorzowie 😉

  1. Byłem w zeszłym tygodniu we Wroc i mieszkałem w hotelu 100 m od aquaparku. Korzystając z NIErekomendacji znajomych, nie umieściłem tego punktu na spisie atrakcji do zaliczenia. Ach ! cóż za słuszna decyzja…

  2. Samo miejsce jest BARDZO fajne. Problemem jest to jak się zachował zarząd w stosunku do zawodników, orgów, sponsorów i widzów.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.