Mistrzostwa na żywo SOBOTA

Spokojnie, spokojnie. Już jesteśmy. Tym razem w sile osób trzech, więc będzie mniejsza napinka 😉
Jesteśmy po pierwszym pokazie fantastycznym pokazie wykonanym przez Jirijego Zakowskyego. Rany to jeden z moich faworytów. No i mam z nim zdjęcie. Genialny jest ten jego show. Taki w klimacie World of Worldcraft. Rewelacja.

jiri

I zakończyło się naparzanie Łukasza Dłużniewskiego z Fitness Academy Sky Tower z dubowym seansem 2DIMOON. Byliśmy na księżycu 😉

A za chwilę Rene Kowatsch z pokazem THE SHAMAN

rene_kowatsch rene_sedziowieZakończyło się naparzanie Mateusza Kupińskiego. Wcielił się w kosmonautę, który poleciał na stację kosmiczną na księżycu, w której wysiadło ogrzewanie. Poleciał tam, żeby rozgrzać załogę 😉 Myślę, że mu się udało!

mateusz_kupinskiZbyszek Owczarek znów wcielił się w Khala Drogo i zaprezentował wymiatający kunszt prowadzenia ręcznika. Bardzo mi się jego występ podobał.

Paweł Gimza za to tym razem nie wystartował jako piłkarz, ale rozdał wszystkim uczestnikom światła chemiczne o kolorach czerwonym dla jednej połowy sauny i niebieskim dla drugiej. Jak weźmiecie pod uwagę tytuł pokazu  „Heaven And Hell” to wszystko się staje jasne 😉 Kolejny  świetny show. Oczywiście byłem po stronie czerwonej 😉
Pawel_gimza Tuż po Pawle swój program zaprezentowała Sabine Quaschning. Jej pokazy są tak perfekcyjnie związane z muzyką, że aż trudno uwierzyć. U niej nie ma przypadkowych manewrów. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nawet jeśli zdarzy sie jakieś drobne potknięcie to nie wybija jej z rytmu. Do tego klimat i zarażanie publiki pozytywną energią sprawia, że jej pokazy BARDZO mi się podobają.
sabineA obecnie jest już po pokazie Daniela Bułki. To z kolei majster, którego najbardziej kojarzę z perfekcyjnej ekwilibrystyki wachlarzem. Normalnie czapki z głów!

Daniel_bulka4A za chwilę Felix Reschke… zapowiada się niezła muzyka… No i muzyka była naprawdę fajna. Pokaz skierowany głównie do pań 😉
Felix

Iza Żołądź wraz ze swoją POZYTYWKĄ <3 Genialny seans. Idealnie oddany klimat, genialne wykonanie….
No cud, miód i orzeszki. Jej technika, wyczucie i wykonanie zwyczajnie zachwyca!

iza2

izaZa nami już ostatni show. Farid Atai zaprezentował bardzo barwny i mocny rytuał The Prince Of Persia. Było naprawdę kolorowo i ciepło!

Teraz do czasu ogłoszenia wyników w saunie Cezara niezależnie od mistrzostw saunamajstrzy walczą o tytuł Saunamistrza Publiczności. Tymczasem komisja liczy punkty…….

 

  1. Trzeba przyznać że Seans Czeskiego Sauna majstra był bardzo ciekawy i pomysłowy.
    Szczególnie za charakterystykę!!

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.