Mistrzostwa na żywo PIĄTEK

3..2..1…. PIĄTEK! Czyli rozpoczynamy drugi dzień kwalifikacji Międzynarodowych Mistrzostw Polski Saunamistrzów 2014 w Czeladzi.
Sauna Poradnik się instaluje i już za chwileczkę, już za momencik relacja z mistrzostw zacznie się kręcić.
Obserwujcie 😉

Musicie uzbroić się w cierpliwość, bo IKS postanowił od dziś robić zdjęcia z sauny. Tak, z wewnątrz! A sami rozumiecie, że takie zdjęcia wymagają obróbki.

W każdym razie jesteśmy już po występach Damiana Rurarza z Hotelu Binkowski i Pawła Gimzy z Fitness Academy Kraków. Pierwszy kręcił ręcznikiem trzymając go w zębach oraz polewał kamienie nogami stojąc na rękach a drugi zrobił nam mistrzostwa…… piłki nożnej!
Fotki piłkarza zobaczycie 😉
A teraz szykuję się na występ Mistrzyni Izy Żołądź z Fitness Academy Sky Tower……

Niestety, sędziowie zabronili fotografowania wewnątrz sauny. Robienie zdjęć dekoncentruje zawodników i przeszkadza sędziom. Trudno. Swoją drogą warunki świetlne w środku są tak słabe, że chyba faktycznie skórka nie jest warta za wyprawkę. No ale….. co strzeliłem to strzeliłem 😉

Na początek czapka:
czapkaTeraz Iza Żołądź. Fantastyczny show. Naprawdę! Jej „POZYTYWKA” wręcz hipnotyzowała. Świetna synchronizacja, klimat efekty….. ech….
iza_zoladziza_zoladz1Paweł Gimza. To ten piłkarz o którym pisałem wcześniej.
pawel_gimzapawel_gimza1A teraz pełny szacun dla dwóch przesympatycznych pań z Radia Katowice i Dziennika Zachodniego. Nie często na takich imprezach spotyka się reporterki saunowiczki, które bawią się razem ze wszystkimi. Takim sposobem wrzucam zdjęcie z ceremonii mis, które prowadził Annies z Indonezji.
r1r2Ale, żebyście zobaczyli pokaz Mireli Kazuś-Barańskiej! Jej pokaz PASSION był naprawdę gorący. OK, co jeszcze….. a, oglądajcie dzisiejszy Teleexpress 😉

A tu dwie fotki Mireli z przygotowań:
mirelamirela1No i Damian Rurarz z Hotelu Binkowski i nadworny fotograf Mistrzostw Rysiek Rak:
d_rurarz

A teraz pokaz Doroty Pogorzelskiej z SOPOTU, która skutecznie uciekała mi przed obiektywem xD Ale jej fotkę możecie znaleźć tu: Facebook- galeria zawodników

Dorota rozbujała towarzystwo jak mało kto. Bardzo efektowny i dynamiczny pokaz, podczas którego większość czasu sauna klaskała. Do tego muzyka Fatboy Slima, ultrafiolety, stroboskopy…… Zdecydowanie było WARTO!

Tomek Dziurzyński reprezentujący Hotel Piwniczna zjawił się w towarzystwie góralskiej kapeli! Jego show miał tytuł Piwniczańskie uderzenie. I powiem, że MOC była. Zwłaszcza, że polewał kamienie….. ŚLIWOWICĄ. Normalnie ten ZAPACH……….
kapelatomek_dziurzynskiA to pewien sadownik,Maciej Zaczyk z hotelu Piwniczna, który zabrał saunujących do swojego sadu (Letnie popołudnie w sadzie). Jak opowiadał, z sadu było widać dolinę z rzeką, w której po seansie można się było ochłodzić. Powietrze rozprowadzał między innymi workiem na owoce a zapachy przez niego użyte (gruszka, wiśnia) wprowadziły niesamowity klimat.
maciej_zaczykNa koniec zostawiłem swoje dwóch Czechów. Obaj przeprowadzili seanse w fantastycznych klimatach.

Pierwszy to Jiri Sonntag, który w saunie zmontował celtycki ołtarz. Jego pokaz miał tytuł Celtic Mystery Tale. Był świetnie przebrany. Ilość świecących gadżetów na metr kwadratowy powalała. Świecącą poświatę miały nawet kubki, którymi polewał kamienie. No i pokaz bardzo klimatyczny.
jiri_sonntag jiri_sonntag1Ostatnim mistrzem piątkowego dnia był Jiri Zakowski. Jeśli ktoś pomyślał, że nie warto iść na ostatni seans to pomylił się tak bardzo jak tylko można się było pomylić. Jego show Ritual Of Eternal Fire mnie zabił. Pokaz w klimatach fantastycznych. Powalająca charakteryzacja, która obejmowała nawet czarne soczewki kontaktowe, niepowtarzalny klimat i świetna dynamika pokazu sprawiły, że dla mnie Jiri tym ostatnim pokazem wskoczył na górną półkę. Serio!
Jiri_zakowsky Jiri_zakowsky2

I to by było na tyle…….. Teraz czekamy na ogłoszenie wyników!

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.